top of page

לימודי התמקדות למאמנים ולמטפלים

כלי חוויתי עוצמתי ואפקטיבי לגישה לתת מודע וליצירת שינוי עמוק ומתמשך 

האם קרה לך?

עבדת תקופה ארוכה עם לקוחות שהתמסרו לתהליך הגיעו לתובנות ועדיין תקועים?

הרגשת חוסר אונים ואולי אפילו ייאוש מהיכולת שלך לעזור ללקוחות מסוימים?

הבנת שישנם גורמים מעבר להבנה השכלית, האמונות והבנת הרגשות שקשה לך להגיע אליהם?

פיללת לדרך אפקטיבית יותר למקד ולהרגיע את הלקוח כשהוא בסערה גדולה?

 

כמאמנים ומטפלים אנחנו רוצים לתמוך בלקוחות שעושים איתנו דרך לחולל מפנה בחווית החיים שלהם ולהגיע לתוצאות ולמטרות ששמו לעצמם. מה עושים כאשר לאורך זמן אנחנו עובדים עם לקוח שמתמסר מאד לתהליך, עושים גם עבודת עומק של הכרת הרגשות והכרת האמונות והערכים של הלקוח ועדיין בעולם הממשי לא רואים תזוזה? או השלקוח שם לעצמו מטרות אבל מרגיש שהוא דורך במקום, מרגיש תקיעות?

אם אתם כמו אנשי המקצוע, יכול להיות שגם אתם תרגישו תקועים, חסומים ואולי אפילו חסרי אונים.

 

קורס התמקדות-הדרך שלך לעזור ללקוחות שלך

 • אחת הדרכים לחולל מפנה מהותי בחווית החיים וליצור תנועה במקומות תקועים אצלכם ואצל הלקוחות היא דרך התמקדות. התמקדות היא מיומנות המאפשרת להקשיב לחוכמה של הגוף, להגיע לידע ולתובנות חדשות שהם מעבר למה שידוע לנו כבר בראש. במילים אחרות, ההתמקדות היא דרך שיטתית לאפשר לדברים לא ידועים, סמויים, מרומזים, להיפתח בתוך האימון. 

 

 • הרבה פעמים הגוף יודע את הצעד הבא בצמיחה ומכוון אותנו לשם. בעקבות ההתמקדות תהליך השינוי יתרחש בצעדים קטנים בהם כל פעם הגוף יראה את הצעד הבא.

 

 • קורס התמקדות יתן לכם כלים לתמוך בלקוחות שלכם במקומות תקועים ולעזור להם להביא תנועה ושינוי לחיים שלהם.

 • קורס התמקדות גם יתמוך בכם בהתמודדות עם מה שקורה לכם כמאמנים מול התנגדויות או מול לקוחות שקשה לכם איתם. 

 

 • עבודה עם הגוף, והתמקדות בפרט, משמעותית מאד ביכולת הוויסות הרגשי. כאשר לקוח מגיע לאימון מוצף ברגשות ומדבר בלי הפסקה, או כאשר לקוח מגיע ומדבר מהראש בלבד וקשה להגיע איתו לחוויה שלו בכאן ועכשיו, ההתמקדות מציעה כלים לוויסות ולהעמקת ההכרות של הלקוח עם עצמו ועם התת מודע והאחיזות הרגשיות שלו. הוויסות וההרגעה של הגוף מאפשרים כניסה פנימה ועבודת עומק משמעותית עוקפת שכל, שאחרת, קשה מאד לעשות אותה.

 

 • דרך ההתמקדות מאמנים יכולים ללמד את הלקוחות שלהם לווסת ולהרגיע את עצמם גם ביום יום, ולהקשיב לחוכמה העמוקה הפנימית שלהם. 

photo-1614999440385-acc897b5e97b.jpeg
 • התמקדות היא כלי מאד משמעותי למערכות יחסים. בהרבה מקרים ההתיחסות של אנשים לאינטרקציה עם אדם אחר מתייחסת רק לפני השטח, מה כל אחד אמר או עשה ומה היו התגובות, לפעמים תהיה מודעות לחלק מהרגשות שעלו באותו זמן. השאלה המרכזית שנתבונן דרכה באינטרקציה היא מה קורה ללקוח ולעולמו הפנימי באותה אינטרקציה ובאותה מערכת יחסים.

 

 • ההתמקדות מאפשרת להיות עם המורכבות של העולם הפנימי, שמשפיע על האינטרקציה. ההתמקדות מאפשרת לפתח הכלה של מגוון האמונות והרגשות הסותרים שמשפיעים על ההתנהגות החיצונית.

 • ההתמקדות גם נותנת כלים לריפוי מקומות מהעבר ומהילדות המשפיעים על איכות האינטרקציה בהווה. עבודה עם התמקדות עוזרת לכם כמאמנים לפתח בלקוחות שלכם הכרות עם מורכבות העולם הפנימי שלהם, להביא קבלה והכלה לעצמם, ומתוך זה להביא גם קבלה, הכלה ואוטנטיות למערכות היחסים שלהם. 

 

 • התמקדות היא כלי מאד משמעותי בקבלת החלטות ובטיפוח הרצון. לימודי התמקדות מאפשרים להקשיב לקולות הפנימיים, הסותרים לעיתים, להתבונן מה מהקולות הוא קול של הרצון שלך ומהו קול חיצוני לך. לימודי התמקדות מאפשרים לקבל החלטה שנכונה לך, מתוך ראיה מקיפה של מגוון הקולות והשיקולים. לימודי התמקדות יתמכו בכם כאנשי מקצוע לאפשר ללקוחות שלכם הקשבה פנימה וקבלת החלטות ממקום נכון ומדויק עבורם.

 

מעבר לכל היתרונות עבור הלקוחות שלכם, קורס התמקדות יאפשר לכם בראש ובראשונה להתמקד עבור עצמכם, הקורס יעזור לכם להביא תנועה לחיים שלכם.  

 

לאילו אנשי מקצוע מיועדים לימודי התמקדות?

 

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים ולמטפלים שרוצים לעשות עבודת עומק עם עצמם ועם הלקוחות שלהם ורוצים כלים להגיע למעבר למה שהמודע או השכל אומרים לנו.

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שמאמינים ב walk your talk,  שרוצים לחוות ולטעום מהכלים שאותם הם מלמדים את הלקוחות שלהם ומתוך זה להעביר אותם הלאה.

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שרוצים לעשות עבודה עם מה שעולה במערכת היחסים בינם לבין הלקוחות שלהם.

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שמאמינים בחשיבות מערכות יחסים לרווחה הנפשית והרגשית ולתוצאות של הלקוחות שלהם. 

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שרוצים ללמוד בדרך חוויתית שמשלבת גם תיאוריה.

 

איך אפשר ללמוד התמקדות?

אפשר ללמוד התמקדות באופן אישי, בתהליך פרטני שמשלב אימון ועבודה על נושאים מהחיים שלך.

לחילופין אפשר להצטרף לקורס התמקדות, ללמוד התמקדות בקבוצה עם מגוון אנשים בחלקם אנשי אימון וטיפול ובחלקם אנשים שרוצים ללמוד התמקדות עבור עצמם.

artem-kovalev-fk3XUcfTAvk-unsplash_edite
bottom of page