top of page

נמאס לך לחוות יחסים מתוחים עם בן הזוג או עם הילדים. יכול להיות שיש דברים שאי אפשר לדבר עליהם בבית, ברגע שרק מתחילים לדבר נהיה פיצוץ, אז כבר למדת לטאטא אותם מתחת לשטיח. היית רוצה למצוא דרך לתקשר בצורה ישירה וברוגע, בלי ללכת על ביצים. היית רוצה להכניס יותר חום, קרבה ופתיחות לתוך הקשר. היית רוצה לחוות יותר שותפות ושיתוף בבית.

אני מאמינה שלא ניתן לשנות את הצד השני, אבל ניתן לשנות את הריקוד המשותף שלכם. ניתן לעשות עבודה פנימית עליך בתוך מערכת היחסים, על היכולת לבחור במערכות יחסים הנכונות לך, ולהביא יושר, אוטנטיות, חמלה ואהבה למערכת היחסים הללו. מתוך הטרנספורמציה שלך יתחולל שינוי במערכת היחסים.

אימון לזוגיות, הורות ומערכות יחסים מתמקד בשיפור מערכות היחסים שלך, עם הבוס, עם העובדים, עם הלקוחות, עם השכנים ובעיקר שיפור מערכות היחסים שלך בבית: ביחסים עם ההורים, עם בן הזוג ועם הילדים.

 

אימון לזוגיות, אימון להורות
ולמערכות יחסים מיטיבות

"הדרך לאהבה אינה על ידי כך שנמצא את האדם המושלם,

אלא על ידי כך שנלמד לראות באופן מושלם את חוסר המושלמות של האדם"  

 

 

- סאם קין -

אימון לזוגיות

זוגיות מתחילה הרבה פעמים מאהבה גדולה, עם השנים משהו בקשר נשחק, מתחילים לדבר יותר ויותר על נושאים טכניים והחיבור הרגשי העמוק והתשוקה מתמוססים להם. זוגות רבים מגיעים למאבקי כוח, למריבות, לקונפליקטים ולפעמים מתייאשים ונשארים לחיות זה לצד זה בניכור, ובתחושת זרות. יש אנשים שחיים שנים רבות בזוגיות כשהם מרגישים לא מוערכים, לא אהובים, ומאד מאד בודדים.

הרגשת הבדידות וחוסר הערכה בזוגיות זו לא גזרה משמים. למעשה ניתן ללמוד איך להיות בזוגיות מיטיבה, זוגיות אוהבת קרובה ומלאת תשוקה. יהיו זוגות שיבחרו להגיע לאימון זוגי, כששני בני הזוג שותפים לתהליך, במקרה כזה הם יגיעו לאימון זוגי. עם זאת הרבה פעמים קורה שבן הזוג לא מעוניין בתהליך האימון הזוגי, ועדין ניתן לחולל מפנה ביחסים.
 

אני מאמינה שלשינוי במערכת היחסים מספיק שאדם אחד יעשה את הדרך. מספיק שאחד מכם יצא מהדינמיקה הקבועה, מהריקוד ההשרדותי של הזוגיות שלכם, על מנת שגם השני יגיב לכך ויתחולל מפנה בזוגיות.

אימון כלכלי ד"ר שירה קליין
למי מתאים אימון לזוגיות?

האימון לזוגיות מיטיבה נועד למי שמוכן לקחת אחריות למערכת היחסים הכל כך חשובה הזו שלו. למי שמוכן להתבונן פנימה ולראות מה החלק שלו בזוגיות כפי שהיא היום. באימון לזוגיות נכיר את דפוסי ההתנהגות, את הרגשות, את האמונות שמשפיעים ומנהלים את מערכת היחסים. באימון לזוגיות נלמד גם כלים לוויסות רגשי, לתקשורת, ולריפוי משקעים שנוכחים ומשפיעים על מערכת היחסים הזוגית.

אימון לזוגיות מתאים למי שחווה בדידות או חוסר הערכה בתוך מערכת היחסים הקרובה ורוצה לשנות זאת. אימון לזוגיות מתאים למי שמתגעגע לקשר הטוב שהיה בתחילת הדרך. אימון לזוגיות מתאים למי שמנהל זוגיות שהיא טובה אבל מרגיש שיש נושאים שאי אפשר לדבר עליהם בזוגיות, שאם רק נוגעים בהם השיחה הולכת למקום לא טוב, ורוצה לשנות זאת. האימון לזוגיות מתאים למי שרוצה להחזיר את השותפות, הקרבה והאינטימיות ליחסים.
 

למי אימון לזוגיות לא מתאים?

האימון לזוגיות מיטיבה איננו מתאים למי שסבור שהסיבה לבעיות בקשר הזוגי היא בן הזוג, למי שרוצה לשנות את בן הזוג, או להטיל עליו את האחריות למערכת היחסים. האימון לזוגיות לא מתאים למי שמפחד לחולל מפנה פנימי עמוק.

"כשאנו בוחרים בחירה של חמלה אנחנו מחזקים את כבודו של הפרט, שזו תמצית אהבתנו אותו "  

 

 

- ליאו בוסקליה -

אימון להורות

רוב האנשים רוצים להיות הורים מיטיבים שמגדלים ילדים בריאים בנפשם ובגופם, במציאות לא תמיד יש את הכלים לעשות זאת, ועם השנים הורים מוצאים את עצמם עסוקים בהצבת גבולות, בכעס, באיומים, ולפעמים גם רחוקים רגשית מהילדים שהם כל כך אוהבים. האימון להורות בודק איתך איזה הורה חשוב לך להיות, ואיזה הורה הילד שלך פוגש במציאות. באימון להורות נבדוק מה האוטומטים והמקומות שמופעלים אצלך אל מול הילדים ונרפא אותם. האימון להורות גם נותן לך כלים פרקטיים לתקשורת מיטיבה, להקשבה, להכלה ולשיתוף הילדים.
 

באימון להורות נעשה עבודה פנימית עמוקה על הכרת הדפוסים איתם הגעתם להורות, על האמונות, הרגשות והטריגרים שמופעלים בכם אל מול הילדים שלכם. אני מאמינה שמערכת היחסים עם הילדים מהווה מראה ואינדיקטציה למקומות בהם יש לכם עבודת ריפוי ושחרור. מתוך השחרור של המגבלות שלכם כבני אדם אתם יכולים לספק לילדים שלכם את מה שהם זקוקים לו כדי לצמוח ולהתפתח.

"הדברים הטובים והיפים ביותר בעולם אינם נראים או נשמעים.

אפשר להרגיש אותם רק דרך הלב" 

 

- הלן קלר - 

 

 

bottom of page