אני מאמינה ששינוי ובחירה הם דבר אפשרי. מה שחשוב זהו האומץ לנשום עמוק, ולהתחיל להתבונן פנימה. מתוך ההתבוננות הזו נכיר את הרצון האמיתי שלך, ואת המקומות בהם יש לך נטיה להתנהל מתוך אוטומטים אמונות או תפיסות עולם מושרשות. ביחד נציב סימני שאלה על המוכר והידוע.

 

אני רואה במערכות יחסים מקור מרכזי וחשוב לאנרגיה, לשמחה ולהפקת תוצאות אישיות ועסקיות. מתוך כך, באימון נתמקד במערכות יחסים, בהקשבה ובתקשורת. ביחד נלמד להכניס יותר קבלה, חום ואהבה למערכות היחסים המשמעותיות שלך. אני מאמינה שגם אם ברצונך לפתח את העסק או הקריירה שלך, מערכות היחסים יכולות להיות המפתח לשינוי.

 

מתוך האמונה הזו שמערכות היחסים בריאות ופתוחות עם הקרובים לנו מעניקות לנו ולסביבתינו חיות ואנרגיה בחרתי להתמקד ולהתמקצע בעבודה עם זוגות. למדתי שיטה ייחודית לאימון זוגי: תרפיית המפגש של הדי שלייפר. כמו כן, למדתי טיפול זוגי מבוסס התקשרות attachment מביתה של סו ג'ונסון, או בשם הידוע יותר EFT זוגי.

אני מאמינה שהגוף הוא חלק בלתי נפרד מחווית החיים שלנו, והקשבה לגוף יכולה לאפשר לנו גישה ישירה יותר לתת מודע שלנו ולריפוי עמוק ואפקטיבי, לפיכך התמחתי בגישת ההתמקדות focusing, וקבלתי הסמכה מהמכון הבינלאומי בניו יורק. 

בשנים האחרונות גם יצרתי סינטזה בין "שתי הקריירות שלי": האימון והכלכלה. באימון הכלכלי אני משלבת בין הכרת העובדות ולמידת כלים להתנהלות כלכלית לבין הכרת ושיחרור דפוסי המחשבה, הרגש, וההתנהגות ביחס לכסף. 
אני מאמנת בעברית ובאנגלית.

זו זכות גדולה עבורי ללוות אנשים בתהליכי בחירת דרך, קבלה עצמית, קרבה ואהבה.

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון לשינוי ולהשאיר פרטים לשיחת הכרות.

רקע מקצועי

דוקטור לכלכלה מאוניברסיטת  (London School of Economics ׂ(LSE  בלונדון

מאמנת מוסמכת מבית הספר למצוינות באימון- אמושיין בגישת סאטיה.

מאמנת מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים בישראל.

מאמנת זוגית בגישת תרפיית המפגש מבית הדי שלייפר.
מאמנת אימון זוגי מבוסס התקשרות EFT זוגי מבית סו ג'ונסון.
בוגרת הכשרה של מכון גוטמן לזוגיות.

משלבת התמקדות (focusing) באימון האישי והזוגי.

מוסמכת בהתמקדות על ידי המכון הבינלאומי להתמקדות  Certified Focusing Professional
 

ברוכים הבאים,

 

אני שירה קליין, מאמנת אישית, זוגית וכלכלית. אני בת 45, אמא לילדה, ונשואה 17 שנים. אני עוסקת בלימוד, ליווי והנחיית אנשים מזה 23 שנים, מתוכם 11 שנים בתחום האימון. 

האהבה הגדולה שלי היא למידה- ללמוד וללמד. בתחילת דרכי המקצועית עסקתי בעיקר בלימוד ובהנחייה אינטלקטואלים, מדויקים, מדעיים וסטטיסטיים. השינוי המקצועי הגיע לאחר תקופה ארוכה שבה חיפשתי את הייעוד שלי, את המשמעות והקרבה הרגשית העמוקה בתוך העשייה שלי. מתוך ברור עצמי עמוק בחרתי לעשות שינוי משמעותי בחיי ופניתי ללימודי אימון. בשנת 2009 הקמתי את העסק שלי שירת הלב. כיום אני משלבת בין שני העולמות, ומביאה לאימון דיוק, מיקוד, והיגיון יחד עם הקשבה, הכלה, אמפטיה ואינטואיציה.

מעט עלי

הראיה שלך מצטללת רק כשאתה יכול להביט אל תוך ליבך.

מי שמביט החוצה - חולם

מי שמביט פנימה - מתעורר

 

- קרל יונג -

החוויה שלכם מתחילה כאן

בהרשמה הינך מסכים למדיניות הפרטיות ולתנאי האתר

שירת הלב, ד"ר שירה קליין |   0548034490 |  s.klien@gmail.com | צור הדסה, אזור ירושלים, ישראל


  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

בהרשמה הינך מסכים למדיניות הפרטיות ולתנאי האתר