top of page

מעט עלי

שירה 64.jpg

ברוכים הבאים,

 

אני שירה קליין, מאמנת אישית, זוגית וכלכלית. מנחה ומורה להתמקדות ולמערכות יחסים. אני מלווה אנשים  בתהליכים אישיים, זוגיים, סדנאות וקורסים לצמיחה ולהגשמה, ולהפיכת מערכות היחסים לקרובות ואותנטיות.

התחלתי את דרכי המקצועית כדוקטור לכלכלה. אחרי השקעה ארוכה, לימודים בלונדון ומאמץ גדול להגיע לדוקטורט הנכסף מאוניברסיטה יוקרתית בחו"ל שמתי לב שהתואר המכובד, ההכרה החיצונית והידע שרכשתי לא גורמים לי אושר וסיפוק כפי שחלמתי. גיליתי שאני בעצם לא נהנית מהיום יום שלי, מהמחקר ומההוראה האינטלקטואלית המרוחקת.

הבנתי שחשוב לי להרגיש משמעותית, לתרום לחיי אנשים, ולהיות מחוברת רגשית לעשיה שלי. חשוב לי לעשות את מה שנכון ומשמעותי לי ולא את מה שנחשב ומתוגמל בעיני החברה. זה לא היה פשוט לעזוב מסלול מבטיח עם פוטנצאל השתכרות מרשים וללכת אחרי הלב, בטח כשהכיוון לא היה ברור לי בהתחלה. עברתי תקופה של התלבטות, בדיקה, של התמודדות עם חששות ופחדים ושל ניסוי ואי וודאות שבמהלכה פניתי ללימודי אימון.

בשנת 2009 הקמתי את העסק שלי שירת הלב. כיום אני משלבת בין הראש ללב, ומביאה לאימון מצד אחד דיוק, מיקוד, והיגיון, ומצד שני הקשבה, הכלה, אמפטיה ואינטואיציה.

כשהתחתנתי ב 2003, הייתי בטוחה שעם האהבה ביני לבין בן הזוג שלי נתגבר על כל הקשיים. לאורך השנים הייתי מתוסכלת לגלות שלמרות כל האהבה והפוטנציאל אנחנו רבים ומתרחקים, ולא תמיד יודעים לחזור ולהתחבר מחדש. כל אחד הביא איתו דפוסים ישנים ומגבלות רגשיות לתוך מערכת היחסים הזוגית שהעלו קשיים בתוך הקשר. בדיעבד הבנתי שיש כלים ומיומניות שאם רק היו לנו היינו חוסכים הרבה סבל ותסכול. מתוך הקשיים האישים שלי בחרתי להתמחות בנושאי זוגיות הורות ומערכות יחסים במשפחה, ללמוד כלים, מיומנויות תקשורת, הכלה, ניהול רגשי וחיבור.  את הניסיון והכלים שצברתי לאורך השנים ומתוך מה שאני עדיין לומדת ומפתחת אני מביאה גם לכם.

אני מאמין שלי

 

אני מאמינה שרווחה נפשית איננה תוצאה של הישגים חיצונים, אלא של חיים משמעותיים ושל יחסים טובים עם עצמך ועם אחרים. אפשר להשקיע הרבה בבית יפה, בתואר מרשים, בנסיעות לחו"ל והחלל הפנימי, חוסר שביעות הרצון הכאב הייאוש והתסכול ישארו.  ממש כפי שבלי טיפול ותחזוק של המנוע של הרכב אף צביעה או איבזור שלו לא יעזרו.

 

כדי להתחיל ולחולל שינוי בחוויה הפנימית ובחיים דרוש אומץ לעצור לרגע, לנשום עמוק, ולהתחיל להתבונן פנימה. מתוך ההתבוננות הזו נכיר את הרצון האמיתי שלך, שהרבה פעמים לא יכול לבוא לידי ביטוי בגלל שיקולי כדאיות ופחדים. נכיר את המקומות בהם יש לך נטיה להתנהל מתוך אוטומטים אמונות או תפיסות עולם מושרשות. ביחד נציב סימני שאלה על המוכר והידוע ונגלה את הכיוון הנכון לך. כשהכיוון יהיה מדויק לך השינוי החיצוני ינבע מבפנים וגם התנועה קדימה תהיה הרבה יותר נינוחה וקלה ממה שחשבת.

 

מהניסיון האישי שלי, ומעבודה עם עשרות לקוחות, אני מאמינה שהגוף הוא חלק בלתי נפרד מחווית החיים שלנו. הקשבה לגוף יכולה לאפשר גישה ישירה יותר לתת מודע ולריפוי עמוק, אפקטיבי ומהיר יותר. לפיכך התמחתי בגישת ההתמקדות focusing, וקבלתי הסמכה מהמכון הבינלאומי בניו יורק. עם המעוניינים בכך, אני משלבת עבודה עם הגוף בתהליכי האימון. אני גם מלמדת קורסים ליישום עצמי, ומקנה למעוניינים כלים לתחזוק הנפש בעצמם ללא צורך באיש מקצוע.

 

איכות מערכות היחסים עם עצמך ועם אחרים היא קריטית לכל הבט בחיים שלך. זהו מקור מרכזי וחשוב לאנרגיה, לשמחה ולהפקת תוצאות אישיות ועסקיות. מתוך כך, באימון אני מתמקדת איתך במערכות יחסים, בהקשבה ובתקשורת. ביחד נלמד להכניס יותר קבלה, חום ואהבה למערכות היחסים המשמעותיות שלך, ובראש ובראשונה ליחסים שלך עם עצמך. אני מאמינה שגם אם ברצונך לפתח את העסק או הקריירה שלך, מערכות היחסים הם המפתח לשינוי ולצמיחה.

 

יחסים טובים והכרות עם עצמך הם הבסיס למערכות יחסים מיטיבות עם אחרים. כשרע לך עם עצמך האדוות משפיעות על כל מערכות היחסים ועל התוצאות שלך. חלק מהותי מהעבודה על מערכות יחסים כולל גילוי והבנה של הדפוסים האישיים, של הרגשות, של האמונות. התהליך כולל פיתוח ושיפור יכולת הניהול הרגשי, הקבלה וההכלה העצמית. הרבה פעמים, כאשר יש שיחרור של דפוסים ריגשיים והתנהגותיים שלך מתחולל מפנה באופן שבו חווים אותך בקשר והתוצאה טבעית היא מפנה לטובה גם במערכות היחסים.

 

אני מאמינה גדולה ביכולת של האדם לעזור לעצמו עם התמיכה, הכלים והליווי הנכונים. לכן בתהליכים שאני מלווה אני מקנה לאנשים כלים להמשיך להפנים ולעזור לעצמם גם כשהתהליך מסתיים, ואני נמצאת עבורם לליווי ותמיכה אם וכאשר הם זקוקים לכך.

 

זו זכות גדולה עבורי ללוות אנשים בתהליכי בחירת דרך, קבלה עצמית, קרבה ואהבה.

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון לשינוי ולהשאיר פרטים לשיחת הכרות.

אני כאן עבורך להקשיב, ללמד ולתמוך באופן שנכון לך.

 

שלך, שירה
 

 

רקע פורמלי ומקצועי

בת 48, אמא לילדה, נשואה 20 שנים. עוסקת בלימוד, ליווי והנחיית אנשים מזה 26 שנים, מתוכם 14 שנים בתחום האימון. מאמנת גם בעברית וגם באנגלית.

דוקטור לכלכלה מאוניברסיטת  (London School of Economics ׂ(LSE  בלונדון

מאמנת מוסמכת מבית הספר למצוינות באימון- אמושיין בגישת סאטיה.

מאמנת מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים בישראל, בדרגת מאמנת מקצועית PCIL

מאמנת זוגית בגישת תרפיית המפגש מבית הדי שלייפר.
מאמנת אימון זוגי מבוסס התקשרות EFT זוגי מבית סו ג'ונסון.
בוגרת הכשרה של מכון גוטמן לזוגיות.

משלבת התמקדות (focusing) באימון האישי והזוגי.מנחה מוסמכת בהתמקדות על ידי המכון הבינלאומי להתמקדות  Certified Focusing Professional
 

שירה 38.jpg

הראיה שלך מצטללת רק כשאתה יכול להביט אל תוך ליבך.

מי שמביט החוצה - חולם

מי שמביט פנימה - מתעורר

 

- קרל יונג -

החוויה שלכם מתחילה כאן

תודה! הודעתך נשלחה

בהרשמה הינך מסכים למדיניות הפרטיות ולתנאי האתר

bottom of page