top of page
Depositphotos_33032211_original.jpg

אימון זוגי קצר וממוקד-

לצאת מהמעגל השלילי

בשילוב התמקדות בזוג ותרפיית המפגש

הזוגיות במשבר. ישנם שיחות שלמות שבהן אתם מרגישים לא מובנים, רק מתחילים לדבר ומגיע פיצוץ.  השתיקות מעיקות כמו חומה בניכם, ומעבר לתיאומים הטכניים לא נשאר הרבה מקום לחיבור. נמאס לכם מהמריבות ומהניכור, נמאס לכם להיות כל כך לבד. 

 

אתם רוצים קשר, רוצים שמישהו שיראה ויבין אתכם, שתהיה אווירה רגועה ותומכת בבית, אבל אין לכם מושג איך לגרום לזה לקרות, כל מה שניסיתם לא עבד.


יכול להיות שאפילו כבר הייתם בתהליך או בטיפול זוגי, ניסיתם לצאת מהמשבר. לא בא לכם ללכת עכשיו לאיזה תהליך ארוך ומתמשך, לשפוך את כל הכעס והתסכולים וה"איכסה" שבניכם, לשמוע כל כך הרבה דברים כואבים, רק כדי לצאת שוב עם הרגשה שכל אחד מכם בשלו ואין מוצא. 

 

אימון זוגי ממוקד- איננו טיפול זוגי וזה איננו תהליך שנמשך לנצח. זהו תהליך קצר וממוקד שבו אתם לומדים לדבר על מה שקורה לכם באמת. אתם לומדים להקשיב ולהכיל את בן הזוג. לומדים ליצור בניכם מרחב בטוח לשיתוף. האימון הזוגי מקנה לכם כלים ויכולות הקשבה לכם ולבן הזוג, מתוך אמונה שהצורך העמוק של כל אחד מאתנו זה שמישהו קרוב ואהוב יהיה איתנו ויראה אותנו באמת.

אני מזמינה אותך להחזיר את הקרבה והחום לזוגיות.

 

איך?

1. סדרת פגישות בנות 10 מפגשים.
כל מפגש-שעה וחצי עד שעתיים

עלות 550 ש"ח למפגש

2. סדנה זוגית פרטית אינטנסיבית

יום או יומיים, ואפשרות ל3 מפגשי תחזוק במחיר סימלי
עלות 1,900 ש"ח ליום, 3,000 ליומיים

"אנו נולדים לתוך מערכות יחסים,

אנו נפצעים במערכות יחסים,

 ואנחנו יכולים לרפא עצמנו במערכות יחסים" 

-  ​ד"ר הארוויל הנדריקס  -

אני מאמנת בשיטת תרפיית המפגש, גישה יחודית שפותחה על ידי הדי שלייפר, מומחית בנלאומית לזוגיות. האימון הוא תהליך מובנה שבו אני אלמד אתכם כלים לתקשורת אוהבת ומרפאת.

 

תגלו איך ניתן לעבור מרמת הקשר ההשרדותית שבה כל אחד מכם פוצע ופוגע בשני לתקשורת מהלב, מתוך מקום פתוח ואוטנטי, ולהקשיב באהבה ובחמלה אחד לשני. 

 

במהלך האימון שניכם לומדים על עצמכם ועל בני הזוג שלכם, וכתוצאה כל אחד מכם יכול להיות יותר חופשי, ויותר אוהב בתוך הזוגיות.

 

האימון הוא אימון שבועי של שעה וחצי עד שעתיים, וניתן בקליניקה בצור הדסה (הסמוכה לירושלים). אני ממליצה להתחיל את האימון ביום זוגי מיוחד.


תהליך האימון הזוגי

'אמר רבי בונם: כתוב "כמים הפנים לפנים, כן לב האדם לאדם"

מדוע נאמר כמים ולא כראי?
במים רואה האדם את צלמו רק כשהוא קרוב אליהם מאוד.
כך צריך גם הלב להרכין עצמו קרוב מאוד אל לב הזולת, ואז הוא רואה את עצמו בתוכו'

- מתוך "אור הגנוז", מרטין בובר -

 

 

תרפיית המפגש מבית הדי שלייפר

הדי שלייפר על הקשר הזוגי (עם כתוביות בעברית)

הדי שלייפר היא מומחית בינלאומית לזוגיות, שמתוך ניסיון של כחמישים שנות נישואים ועבודה עם אלפי זוגות ברחבי העולם פיתחה שיטה ייחודית ואפקטיבית להתפתחות ולצמיחה זוגית: תרפיית המפגש.

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בתרפיית המפגש, הוא שזו גישה מאד מעצימה, היא נותנת לכם ובעצם לכל זוג את האפשרות לקחת אחריות על מערכת היחסים שאתם יוצרים. אני מאמינה שזוגיות טובה וקרובה היא אפשרית והיא בידים של כל אחד מאתנו.

הגישה מלמדת מיומנות, כלים ותובנות שעוזרים לכם עצמכם לטפח את המרחב הזוגי, לטהר מתחים, ולהכניס חום ואהבה.

 

אתם לומדים להכיר את הדינמיקה האוטומטית המזיקה של הקשר שלכם, ואיך להמנע ממנה.

כל אחד מכם לומד להיות נוכח ולהקשיב בצורה מלאה ואמיתית לבן הזוג שלו, להיות שם באמת עבור בן הזוג. כל אחד מכם לומד לדבר על מה שבאמת חשוב לו וכואב לו בצורה כזו שבן הזוג יוכל להקשיב.

רבים מאיתנו נושאים אמונה או תפיסת עולם הגורסת שמריבות ומתח בן בני זוג, נובעים מזה שבני הזוג לא מתאימים, או לא אוהבים מספיק אחד את השניה. תרפיית המפגש מציעה נקודת התבוננות חדשה. בעזרתה תתרגלו דרך בונה להתמודד עם חילוקי דעות וקונפליקטים חוזרים. תלמדו לזהות את המקורות למתחים, לדבר עליהם בפתיחות, לשחרר ואפילו לצמוח מתוכם.

שיטת העבודה מאד מובנה ובהירה, ואני נמצאת שם לצידכם, יוצרת התאמה אישית לקצב שלכם, ולמה שעובד עבורכם. אני נמצאת איתכם כדי להוות מסגרת תומכת, כדי ללמד, להנחות, וכדי לשמור עליכם מגלישה לדפוסי התנהגות אוטומטיים המזיקים לזוגיות שלכם.

"השותף שלנו הוא פרח. אם נטפל בו היטב הוא יגדל יפה. אם נתרשל הוא ייבול.

כדי לעזור לפרח לפרוח, עלינו להבין את טבעו, לכמה מים הוא זקוק, לכמה אור שמש.

אנחנו מתבוננים עמוק בתוכנו, כדי לראות את טבענו האמיתי,

ואנחנו מתבוננים באחר כדי לראות את טבעו האמיתי"

- טיך נאהת האן -

 

 

תפיסת העולם של תרפיית המפגש

מערכת יחסים זוגית בונה ואוהבת היא מקור לאנרגיה וחיות לכם עצמכם, לשאר בני המשפחה, ולסביבה.

רובינו מנהלים מערכות יחסים מרמת ההשרדות, מהאוטומטים שלנו, ומהמקומות הפגועים של כל אחד מאתנו, מקומות שבהם כל אחד מאתנו נכנס למגננה.

זה אפשרי לשנות את הדינמיקה ואת האנרגיה הזוגית, אם באים פתוחים ונכונים לעזוב את האוטומטים והתגובתיות שכל כך רגילים אליהם. אתם יכולים ללמוד ולישם כלים שיביאו לידי מימוש את הפוטנצאל של האהבה, הקרבה והריפוי הגלום בקשר שלכם.

 

הקונפליקטים החוזרים ונשנים במערכת היחסים הזוגית הם הד מהעבר, הם מפגש של מקום פגוע של כל אחד עם מקום פגוע של בן הזוג השני. לפיכך, חלק מהותי בריפוי הזוגי נוצר מתוך מפגש עמוק מהלב עם הפגיעות אחד של השני. בצורה זו הקונפליקטים יכולים להפוך למקור לצמיחה ולא רק מקור למשבר ולכאב.

כולנו בוחרים בני זוג בצורה שאיננה מקרית.  בן הזוג שבחרנו והקשר הזוגי שלנו הם מקום שמפגיש אותנו עם מקומות לימוד וצמיחה, ולכן דווקא בו ניתן לחולל ריפוי עמוק של כל אחד מאתנו, וצמיחה אישית של כל אחד מבני הזוג.

bottom of page