top of page
joe-yates-wNOymf_yTUA-unsplash.jpg

כלי חוויתי עוצמתי ואפקטיבי
לגישה לתת מודע
וליצירת שינוי עמוק ומתמשך 

לימודי התמקדות למאמנים ומטפלים

Anchor 1

 

 • עבדת תקופה ארוכה עם לקוחות שהתמסרו לתהליך הגיעו לתובנות ועדיין תקועים?
   

 • הרגשת חוסר אונים ואולי אפילו ייאוש מהיכולת שלך לעזור ללקוחות מסוימים?
   

 • הבנת שישנם גורמים מעבר להבנה השכלית, האמונות והבנת הרגשות שקשה לך להגיע אליהם?
   

 • פיללת לדרך אפקטיבית יותר למקד ולהרגיע את הלקוח כשהוא בסערה גדולה?
   

 • כמאמנים ומטפלים אנחנו רוצים לתמוך בלקוחות שעושים איתנו דרך לחולל מפנה בחווית החיים שלהם ולהגיע לתוצאות ולמטרות ששמו לעצמם. מה עושים כאשר לאורך זמן אנחנו עובדים עם לקוח שמתמסר מאד לתהליך, עושים גם עבודת עומק של הכרת הרגשות והכרת האמונות והערכים של הלקוח ועדיין בעולם הממשי לא רואים תזוזה? או שהלקוח שם לעצמו מטרות אבל מרגיש שהוא דורך במקום, מרגיש תקיעות?
   

 • אם אתם כמו רוב אנשי המקצוע, יכול להיות שגם אתם תרגישו תקועים, חסומים ואולי אפילו חסרי אונים.

האם קרה לך?

לבנות חוסן נפשי 

כשהגוף, התודעה, והרגש פועלים יחד 

 • אחת הדרכים לחולל מפנה מהותי בחווית החיים וליצור תנועה במקומות תקועים אצלכם ואצל הלקוחות היא דרך התמקדות. התמקדות היא מיומנות המאפשרת להקשיב לחוכמה של הגוף, להגיע לידע ולתובנות חדשות שהם מעבר למה שידוע לנו כבר בראש. במילים אחרות, ההתמקדות היא דרך שיטתית לאפשר לדברים לא ידועים, סמויים, מרומזים, להיפתח בתוך האימון. 

 

 • הרבה פעמים הגוף יודע את הצעד הבא בצמיחה ומכוון אותנו לשם. בעקבות ההתמקדות תהליך השינוי יתרחש בצעדים קטנים בהם כל פעם הגוף יראה את הצעד הבא.

 

 • קורס התמקדות יתן לכם כלים לתמוך בלקוחות שלכם במקומות תקועים ולעזור להם להביא תנועה ושינוי לחיים שלהם.

​​

 • קורס התמקדות גם יתמוך בכם בהתמודדות עם מה שקורה לכם כמאמנים מול התנגדויות או מול לקוחות שקשה לכם איתם. 

 

 • עבודה עם הגוף, והתמקדות בפרט, משמעותית מאד ביכולת הוויסות הרגשי. כאשר לקוח מגיע לאימון מוצף ברגשות ומדבר בלי הפסקה, או כאשר לקוח מגיע ומדבר מהראש בלבד וקשה להגיע איתו לחוויה שלו בכאן ועכשיו, ההתמקדות מציעה כלים לוויסות ולהעמקת ההכרות של הלקוח עם עצמו ועם התת מודע והאחיזות הרגשיות שלו. הוויסות וההרגעה של הגוף מאפשרים כניסה פנימה ועבודת עומק משמעותית עוקפת שכל, שאחרת, קשה מאד לעשות אותה.

 

 • דרך ההתמקדות מאמנים יכולים ללמד את הלקוחות שלהם לווסת ולהרגיע את עצמם גם ביום יום, ולהקשיב לחוכמה העמוקה הפנימית שלהם. 

קורס התמקדות-הדרך שלך לעזור ללקוחות שלך

photo-1614999440385-acc897b5e97b.jpeg
 •  בהרבה מקרים ההתיחסות של אנשים לאינטרקציה עם אדם אחר מתייחסת רק לפני השטח, מה כל אחד אמר או עשה ומה היו התגובות, לפעמים תהיה מודעות לחלק מהרגשות שעלו באותו זמן. השאלה המרכזית שנתבונן דרכה באינטרקציה היא מה קורה ללקוח ולעולמו הפנימי באותה אינטרקציה ובאותה מערכת יחסים.

 

 • ההתמקדות מאפשרת להיות עם המורכבות של העולם הפנימי, שמשפיע על האינטרקציה. ההתמקדות מאפשרת לפתח הכלה של מגוון האמונות והרגשות הסותרים שמשפיעים על ההתנהגות החיצונית.

​​

 • ההתמקדות גם נותנת כלים לריפוי מקומות מהעבר ומהילדות המשפיעים על איכות האינטרקציה בהווה. עבודה עם התמקדות עוזרת לכם כמאמנים לפתח בלקוחות שלכם הכרות עם מורכבות העולם הפנימי שלהם, להביא קבלה והכלה לעצמם, ומתוך זה להביא גם קבלה, הכלה ואוטנטיות למערכות היחסים שלהם. 

 

 • התמקדות היא כלי מאד משמעותי בקבלת החלטות ובטיפוח הרצון. לימודי התמקדות מאפשרים להקשיב לקולות הפנימיים, הסותרים לעיתים, להתבונן מה מהקולות הוא קול של הרצון שלך ומהו קול חיצוני לך. לימודי התמקדות מאפשרים לקבל החלטה שנכונה לך, מתוך ראיה מקיפה של מגוון הקולות והשיקולים. לימודי התמקדות יתמכו בכם כאנשי מקצוע לאפשר ללקוחות שלכם הקשבה פנימה וקבלת החלטות ממקום נכון ומדויק עבורם.
   

 • מעבר לכל היתרונות עבור הלקוחות שלכם, קורס התמקדות יאפשר לכם בראש ובראשונה להתמקד עבור עצמכם, הקורס יעזור לכם להביא תנועה לחיים שלכם.  

artem-kovalev-fk3XUcfTAvk-unsplash_edite
 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים ולמטפלים שרוצים לעשות עבודת עומק עם עצמם ועם הלקוחות שלהם ורוצים כלים להגיע למעבר למה שהמודע או השכל אומרים לנו.

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שמאמינים ב walk your talk,  שרוצים לחוות ולטעום מהכלים שאותם הם מלמדים את הלקוחות שלהם ומתוך זה להעביר אותם הלאה.

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שרוצים לעשות עבודה עם מה שעולה במערכת היחסים בינם לבין הלקוחות שלהם.

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שמאמינים בחשיבות מערכות יחסים לרווחה הנפשית והרגשית ולתוצאות של הלקוחות שלהם. 

 • לימודי התמקדות מיועדים למאמנים או מטפלים שרוצים ללמוד בדרך חוויתית שמשלבת גם תיאוריה.

לאילו אנשי מקצוע מיועדים לימודי התמקדות?

איך אפשר ללמוד התמקדות?

 

אפשר ללמוד התמקדות באופן אישי, בתהליך פרטני שמשלב אימון ועבודה על נושאים מהחיים שלך.

 

לחילופין אפשר להצטרף לקורס התמקדות, ללמוד התמקדות בקבוצה עם מגוון אנשים בחלקם אנשי אימון וטיפול ובחלקם אנשים שרוצים ללמוד התמקדות עבור עצמם.

stephanie-renee-cluff-_GAfRnQzXA4-unspla

השתתפתי בקורס התמקדות אצל שירה קליין ואני ממליצה עליו בחום.

שירה מנחה את הקורס במקצועיות רבה, בידע רב, בלב רחב ועם יכולות שמירה הכלה ורגישות יוצאי דופן. קיבלתי מהקורס כלים לנוכחות כמטפלת, כאם וכאדם. קיבלתי את האפשרות להתחבר ולהיות קשובה לגוף ולנפש.

נפתחו בפני הזמנות ושערים אל עצמי ואל אחרים. נפתחתי והתקרבתי יותר אל עצמי ובאופן טבעי גם לסובבים אותי.

 

תודה!

              רוני וייס מטפלת באמנויות

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94%20%D7%A9%

״

- ועכשיו תורכם - בואו לשנות את חיי המטופלים שלך - 

6.tif

מה מקבלים בקורס 

התמקדות - תנועת הלב? 

 

נשלב בין חוויה, עבודה בזוגות, לימוד תיאורטי, ועבודה אישית.

הלימוד יעשה בקבוצה קטנה ובאווירה אינטימית.

 

12 מפגשים אונליין

של 5 שעות אקדמיות כל אחד,

בימי רביעי 16:00 עד 20:00.

ובנוסף 

ליווי והדרכה שלי 

סשן של התמקדות איתי במהלך הקורס או בסיומו

שותפ/ה מהקורס לליוי ותרגול שבועי

תאריכי הקורס:

אוקטובר: 6, 13, 20, 27

נובמבר: 3, 10, 17, 24

דצמבר: 8, 15, 22, 29

 (אם יתאפשר מפגש סיום חגיגי ופיזי) ינואר 5
ינואר 12 (מפגש נוסף-למקרה של ביטולים לא צפויים)

עלות הקורס המלא בהרשמה מוקדמת

(עד 05.09.2021)

2400 ש"ח

 

לאחר תאריך זה המחיר המלא 2800 ש"ח

ההרשמה תתבצע רק עם העברת מקדמה של 300 ש"ח

 מצדה אבנרי, פסיכולוגית ומטפלת זוגית 

בוגרת קורס התמקדות, מספרת:

אני יודעת שאתם עסוקים ועמוסים גם כך. גם אני הייתי שם. 

אבל אם לא עכשיו, אז מתי? 

התמקדות היא שיטה שהוכחה מחקרית ומיושמת ב 62 מדינות ברחבי העולם. 

 

תנו לי לעזור לך להכניס תנועה וזרימה חדשה בחייך. 

 

 

 

 

 

מי אני ולמה אני מדברת על התמקדות? 

 

אני שירה קליין, מאמנת אישית, זוגית ומורה להתמקדות.

אני בת 45, אמא לילדה, ונשואה 17 שנים.

אני עוסקת בלימוד, ליווי והנחיית אנשים מזה 23 שנים,

מתוכם 11 שנים בתחום האימון. 

 

נחשפתי לעולם ההתמקדות לפני למעלה משלוש שנים, לאחר הכרות עמוקה עם עולם האימון, וניסיון של אלפי שעות אימון. 

ההתמקדות עשתה שינוי מהותי בחיי האישיים והמקצועיים, שאף גישה אחרת לא עשתה לפניו, עד כדי כך שאני יכולה לתאר את החיים שלי כחיים מסוימים לפני לימודי ההתמקדות וחיים אחרים אחריהם. מתוך השינוי המהותי שההתמקדות הביאה לחיים שלי אני מרגישה שליחות גדולה להביא את הכלי המופלא הזה לאנשים נוספים.

ההתמקדות עזרה לי להוריד למעלה מעשרים קילו, בדרך בריאה, הדרגתית ונכונה לי. ההתמקדות תמכה בי בהחלטה ובביצוע של שיפוצים בבית, ושנה לאחר מכן בהקמת גינה, פרויקטים שהיו תקועים למעלה משש שנים. ההתמקדות העלתה את הרמה המקצועית שלי כמאמנת. ההתמקדות שיפרה את מערכות היחסים שלי בבית, עם בן הזוג שלי ועם הבת שלנו.

 

אני מאמינה שהגוף הוא חלק בלתי נפרד מחווית החיים שלנו,

והקשבה לגוף יכולה לאפשר לנו גישה ישירה יותר לתת מודע שלנו ולריפוי עמוק ואפקטיבי, לפיכך התמחתי בגישת ההתמקדות focusing, וקבלתי הסמכה מהמכון הבינלאומי בניו יורק. 

 

זו זכות גדולה עבורי ללוות אנשים בתהליכי בחירת דרך, קבלה עצמית, קרבה ואהבה.

 

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון ליצירת תנועה בחיים שלך ולהשאיר פרטים.

אם מועדי הקורס הקרוב אינם נוחים לך את עדיין מוזמנת להשאיר פרטים לקורס הבא שיפתח בשעות אחרי הצהרים, ולציין זאת בטופס הפניה.

6.tif
AB7A0367.JPG

שאלות נפוצות

 • האם ההתמקדות מתאימה לכל אחד?
  התמקדות היא תהליך טבעי. כולנו נולדים עם היכולת להקשיב לגוף. רובנו מאבדים את היכולת הזו מכיוון שהתרבות שלנו מתעלמת מהאינטלגנציה של הגוף. אפשר בהחלט ללמוד להקשיב למסרים של הגוף. מה שחשוב זו מחוייבות פנימית ופתיחות להתנסות.
 • מה אם אין לי חיבור לגוף ולתחושות שלי?
  כיום רוב בני האדם לא מחוברים לתחושות שלהם. אנחנו נלמד בדרך עדינה והדרגתית כיצד להפנות את תשומת הלב פנימה. זה ממש כמו לימודי שחיה או לימודי קריאה. זו מיומנות שבעזרת תרגול נכון, עקבי ומדויק מתבססת ככלי לחיים.
 • יש לי התלבטות, איך אני אפשר לדעת אם זה מתאים לי?"
  במקרה של התלבטות ניתן להשאיר פרטים או לכתוב לווטסאפ 0548034490 ואני אחזור אליך. אני אשלח לך שאלון ולאחריו נקבע שיחה של חצי שעה בסקייפ או בזום בה יהיה ניתן לחוות ולטעום את גישת ההתמקדות.
 • האם הקורס פתוח לגברים?
  כן. הקורס פתוח גם לגברים.
 • איך הקורס בנוי?
  כל מפגש הוא בין 4.5 שעות. (כ 5 שעות אקדמיות נטו) בכל מפגש נלמד תוך כדי שיח ודיון תיאוריה או פרקטיקה, נצפה בהדגמה או נעשה תרגול קבוצתי, ונתרגל בזוגות. בין המפגשים יהיה תרגול בזוגות.
 • למה הקורס כל כך ארוך?
  התמקדות היא תהליך, רכישת מיומנות. ישנה משמעות עמוקה לרווח בין המפגשים ולתרגול בבית.
 • מה ההבדל בין התמקדות למיינדפולנס? או בין התמקדות לגישות אימון שעובדות עם הגוף? (למשל סאטיה)
  ישנם הרבה קווים מקבילים בין הגישות הללו, עם זאת, ההבדלים ביניהם משמעותיים ויוצרים חוויה שונה מאד. זו שאלה שאת התשובה המדויקת לה תבינו רק בסוף הקורס. בנימה אישית אני יכולה לומר שתרגלתי שנים מיינדפולנס ומדיטציה, ואימנתי שנים בגישת סאטיה שגם היא מבוססת גוף, ועדיין ההתמקדות תרמה לי באופן מהותי ביותר, עד כדי כך שממש שינתה את חיי.
 • מה אם אין לי שום רקע בגישות שעובדות עם הגוף?
  הקורס לא מניח שום ידע מוקדם. אנחנו לומדים מהבסיס.
 • מה אם יש לי הרבה ניסיון בגישות מבוססות גוף?
  אם יש לך המון ניסיון הכניסה לגוף וההקשבה לו יהיו אולי קלים וטבעיים לך יותר. עם זאת קיימים הבדלים תיאורתים ופרקטיים בין הגישות השונות, ונלמד התמקדות מן היסוד.
 • האם נקבל תעודה?
  כן. אני מורה מוסמכת להוראת התמקדות, ומי שישתתף בקורס, (80% נוכחות) ויתרגל בין המפגשים יקבל תעודה שתאפשר להמשיך לקורסי הסמכה או קורסים מתקדמים אחרים בהתמקדות. אני גם מלמדת קורסי הסמכה המוכרים על ידי המכון הבינלאומי להתמקדות.
 • אני בתחום הטיפולי או האימוני האם הקורס יתרום לי?
  ישנם מחקרים רבים על התרומה של ההתמקדות לתהליך הטיפולי. כמאמנת, ההתמקדות תרמה לי ברמה האישית וברמה המקצועית. אם הינך בתחום שעובד עם אנשים (אימון, הוראה, ייעוץ, טיפול, הנחיית קבוצות ואפילו ניהול וכו') הקורס הזה יתרום לך מאד.
 • אני לא מהתחום הטיפולי האם יש לי מה לעשות בקורס?
  בוודאי. התמקדות היא קודם כל כלי לעזרה עצמית וגישה ופילוסופיה התורמת לחיים ולמערכות יחסים. הדגש בקורס הבסיס הוא על החיים האישיים, על תחומי חיים תקועים ומערכות היחסים של כל אחתואחד מהמשתתפים.
 • אני מעדיפה ללמוד בזום?
  הקורס הקרוב מוצע בצורה פרונטאלית. קורס נוסף יפתח אחרי הצהרים בזום.
 • הקורס מאד מוצא חן בעיני אבל הזמנים לא מתאימים לי?
  אם הקורס מוצא חן בעיניך והיית מעוניינת ביום אחר או ללמוד אחרי צהרים, את מוזמנת להשאיר פרטים ולציין זאת, אני אקח זאת בחשבון בפתיחת הקורס הבא. אפשר גם להצטרף לקבוצת הווטסאפ השקטה שבה אעדכן בפרטים. https://chat.whatsapp.com/DoSS9SV48X6CrOmpYnImo8

למדתי התמקדות אצל שירה ואני מרגישה שהרווחתי כלי מצויין לטיפול בעצמי ובאחרים ושלמדתי אצל מורה מצויינת. שירה חיה את מה שהיא מלמדת ומלמדת מתוך המון אהבה ובהרבה ענווה ואיכפתיות מכל אחת ואחד. שירה מלמדת באופן מובנה ומסודר, דבר שעוזר לקלוט באופן מהיר ונעים את החומר המועבר וההדגמות שלה מעולות. האווירה של הלמידה מאד מכילה וממש נוצרה לנו קבוצת עבודה יעילה ותומכת. ממליצה בחום ללמוד משירה. 

        מצדה אבנרי פסיכולוגית ומטפלת זוגית

 

 

השתתפתי בקורס התמקדות אצל שירה קליין ואני ממליצה עליו בחום. שירה מנחה את הקורס במקצועיות רבה, בידע רב, בלב רחב ועם יכולות שמירה הכלה ורגישות יוצאי דופן. קיבלתי מהקורס כלים לנוכחות כמטפלת, כאם וכאדם. קיבלתי את האפשרות להתחבר ולהיות קשובה לגוף ולנפש. נפתחו בפני הזמנות ושערים אל עצמי ואל אחרים. נפתחתי והתקרבתי יותר אל עצמי ובאופן טבעי גם לסובבים אותי. תודה!

        רוני וייס מטפלת באמנויות

 

 

השתתפתי בסדנת התמקדות עם שירה, חוויה מדהימה ומרתקת! כל כך שווה להכיר את שירה, מורה עם המון ידע ומקצועיות. זכיתי ביכולת להקשיב לגוף שלי ולהבין את הקשר החשוב בין הגוף לנפש. ממליצה בחום לכל אחת !

אווה רונדל מורה ליוגה ומטפלת הוליסטית בעיסוי

השתתפתי בקורס התמקדות בהנחיית שירה, עברתי חוויה מיוחדת ומעשירה ברמה האישית, הקבוצתית והמקצועית. שירה העבירה את הקורס באופן מקצועי, מאורגן ובהיר. בהנחייתה  היוותה מודליניג לתכנים עליהן דיברה. היכולת שלה להנחות מתוך קבלה אמיתית ואנושית, אפשרו חוויה והיכרות עמוקה ומשמעותית ברמה התוך-אישית והבין-אישית. ממליצה בחום !

נורית וינר מטפלת רגשית באמצעות אמנות

I can wholeheartedly recommend Shira’s workshop of “Focusing Therapy”.

An experienced professional with profound teaching skills and a warm and caring personality, Shira guides the participants in her own and unique manner through the process of listening to one’s own “inner self”. Awareness and acceptance allow for new perspectives, insights and understanding. “Focusing” provides a practical tool for inner growth, discovering new pathways and strengthening relationships.

Dvora

 

 

שירה בעלת מקצוע רגישה ומקצועית בעלת ידע רב

אראלה בר דרור מנחת הורים

%D7%9E%D7%A6%D7%93%D7%94_edited.jpg
%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94%20%D7%A9%

״

Yoga at Home

מזמינה אותך להצטרף
ל
התמקדות - תנועת הלב

כשהגוף, התודעה, והרגש פועלים יחד 

bottom of page