top of page

משהו בחיים האישיים שלך או בעסק לא עובד? אולי אפילו אין לך מושג מה בדיוק, אבל החוויה היא של תקיעות, חסימה. ברור לך שמשהו חייב להשתנות. יכול להיות שאפילו ניסית כמה פעמים, קבעת מטרות, התאמצת, השקעת הרבה אנרגיה והתלהבות אבל נכשלת והתייאשת, או שאולי פשוט לא הצלחת להניע את עצמך ולהתמיד.

 

אני מכירה מקרוב את החוויה, את הידיעה הברורה שמשהו לא עובד, שאני רוצה שינוי, ואני אפילו לא יודעת מה, ובטח לא איך להגיע לשם.

 

אני מאמינה שאחד הדברים המרכזים שחוסם אותנו הוא שאנחנו אפילו לא מכירים את הרצון החופשי שלנו. אנחנו יודעים מה החברה והסביבה מצפות מאתנו, מה "נכון" לעשות, מה כדאי, מה "לא ראלי אפילו לחלום עליו" או "למה זה טיפשי אפילו לנסות", ואנחנו פשוט לא מעיזים ולא יודעים איך להתחבר לרצון החופשי שלנו.

אנחנו הרבה פעמים לא באמת מאמינים ביכולות שלנו, אולי כלפי חוץ אנחנו מעמידים פנים, אבל בפנים מקנן לו הספק. לפעמים התרגלנו לדרכי התנהגות וחשיבה שפוגעות בנו ובהתקדמות שלנו. והרבה פעמים אנחנו פועלים מתוך אמונות מושרשות או רגשות עמוקים שמנהלים אותנו אפילו מבלי שנהיה מודעים להם. 

אני מזמינה אותך להקשיב פנימה ולהכיר את הרצון האמיתי שלך; להתחבר לכוחות הפנימיים שיש בך; ולהתעורר לאמונות לרגשות ולהרגלים שכבר לא משרתים אותך. אני אהיה איתך ואלווה אותך בדרך.

אימון הוויתי

אימון אישי ואימון עסקי

"כמה אנשים לכודים בהרגלים היום יומיים שלהם:

מקצתם קהי חושים, מקצתם מבוהלים ומקצתם  אדישים

כדי לחיות חיים טובים יותר

עלינו להמשיך ולבחור ללא הרף את דרך חיינו"

 

- אלברט אינשטיין -

 

אני מאמנת בשיטת סאטיה מבית אמושין, שפותחה על ידי נטאלי בן דויד.

באימון נכיר את הרצון הפנימי שלך. מתוך חקירה משותפת נעלה למודעות את האמונות, דפוסי החשיבה, וההרגלים המעכבים אותך,  ונכיר ונפתח את הכוחות הפנימיים והיכולות שלך. נעבוד מתוך הקשבה לגוף ולנשימה, גם ככלי להכרות עמוקה יותר עם עצמך, וגם כדרך לניהול רגשות והוויה.  האימון מאפשר הכנסת חום וקרבה למערכות היחסים שלך, ומוביל להתפתחות אישית וצמיחה ורוחנית.

האימון נפתח בשיחת הכרות של שעה וחצי-שעתיים, ממשיך בשיחות על מטרותיך, ומסתיים בשיחה בה אנו מסכמים את תקופת האימונים. האימון יכול להתבצע פנים מול פנים, בטלפון או ב- Skype  לפי בחירתך

 

אימון בשיטת סאטיה מבית אמושין 

סאטיה בסנסקריט: אמת, חוויה מלאה. בפאלית: קשב.

צריך שכל איש ידע ויבין, שבתוך תוכו דולק נר, ואין נרו שלו כנר חברו, ואין איש שאין לו נר.

וצריך שכל איש ידע ויבין, שעליו לעמול ולגלות את אור הנר ברבים,

ולהדליקו לאבוקה גדולה ולהאיר את העולם כולו

- הרב קוק -

תפיסת העולם מאחורי התהליך

 

שינוי אמיתי מתחולל מבפנים. מטרות והשגים חיצוניים בפני עצמם לא ישנו את חווית החיים שלך. על מנת לחולל מפנה אמיתי חשוב לעבוד מבפנים מהשורש ומהמהות.

אנחנו נולדים אנשים חופשיים, ובמהלך החיים הרצון החופשי שלנו נשחק, אנחנו יודעים מה כדאי, צריך, חייבים, ופחות מחוברים לרצון הפנימי שלנו.


מערכות היחסים שאנחנו מנהלים הם אחד הגורמים המשמעותיים ביותר בחווית חיינו. נוכל לחולל טרנספורמציה במערכות היחסים שלך מתוך התבוננות פנימה והכרת חלקך והאחריות שלך למערכות היחסים הללו.

הגוף שלנו מדבר, ומכוון אותנו פנימה לעצמנו. דרך שהייה עם הגוף והנשימה שלך תוכל לשחרר רגשות ומגבלות. דרך הכרות עם הגוף תוכל לבחור ולנהל את התגובות שלך.

אנשים הם גדולים ויצירתיים והם המומחים הטובים ביותר לחייהם הם. תפקידי כמאמנת לכוון אותך למצוא את התשובה הנכונה לך.

נטאלי בן דויד על האימון ההוויתי
נטאלי בן דויד היא מייסדת ומקימת בית הספר "אמושיין-בית הספר להקשבה הוויה וטרנספורמציה" ומפתחת גישת סאטיה

bottom of page