top of page
jurica-koletic-CfUyeAZOWIw-unsplash.jpg

האם קרה לך שרצת להסחות דעת, לאכילה, למסכים, לעישון, לעבודה רק כדי לא להתמודד עם עלבון, שעמום או אכזבה?

או נמנעת מלעשות פעולה שרצית רק מהפחד לחוות רגש כואב כמו חוסר אונים אכזבה או דחיה?

ואולי התפרצת על הסובבים מרוב כעס או תסכול והתחרטת על זה?

 

כל כך הרבה מההתנהלות היום יומית של אנשים קשורה לחוסר יכולת להכיל רגשות ותחושות מסוימים. אנחנו כולנו רצים לחפש הסחות דעת כשקשה לנו עם רגשות על מנת שיעלימו את הרגש או את התחושה.

 

מהצד השני אנשים נמנעים ממגוון פעולות כמו לצאת לדייט, להביא פגיעות לקשר או להגיש הצעת מחיר מרוב פחד לחוות רגשות ותחושות של דחיה או אכזבה. אנשים נמנעים מלעשות סדר בניירת, לטפל בבירוקרטיה או בחשבונות הבנק כדי לא להרגיש חוסר אונים או כלואים במסגרת.

במערכות יחסים להכלת רגשות יש תפקיד מרכזי ביותר. כל כך הרבה מהפעולות במערכות יחסים קרובות נועדו להגן מרגשות כואבים. אנשים משתמשים בביקורת או בהאשמה רק כדי לא לחוות פגיעה או אשמה, אנשים נמנעים מלהקשיב לאדם קרוב כי הרגשות של אותם קרובים מאיימות להציף אותם.

ומהצד השני הרבה פעמים הרגשות מציפים ללא שליטה ופוגעים באדם עצמו ובאנשים בסביבה. אנשים מתפרצים ומוציאים כעס על כל מי שסביבם. או נשאבים לחרדה ולמחשבות טורדניות שלא עוזבות אותם.

 חיסון נפשי

מיני-קורס חינמי לניהול רגשי ופיתוח חוסן נפשי

fuu-j-r2nJPbEYuSQ-unsplash.jpg

מה היה קורה אם היה לך חיסון שעוזר להתמודד? מה אם היתה לך יכולת להכיל את הרגשות והתחושות המתלוות אליהן טוב יותר?

היית חווה הרבה יותר חופש לחיות כמו שהלב שלך רוצה. לא לעשות פעולות שמזיקות לך, ולעשות פעולות שנדחות שוב ושוב והיית רוצה לעשות.

 

והכי הכי חשוב מערכות היחסים שלך יהיו הרבה יותר קרובות, אמיתיות והרמוניות.

 

האמת על רגשות היא שהם כמו גל, אם אנחנו נותנים להם להיות הם בסוף חולפות ועוברות, אבל מרוב פחד והתנגדות אנחנו מנציחים אותם.

בואו ללמוד בקורס קצר ופשוט איך מפתחים חיסון רגשי שעוזר להתמודד עם כל מה שבא.

 

כל מה שצריך זה להשאיר פה את הפרטים והוידאו הראשון בדרך אליך.

photo-1614999440385-acc897b5e97b.jpeg

השתתפתי בקורס התמקדות בהנחיית שירה, עברתי חוויה מיוחדת ומעשירה ברמה האישית, הקבוצתית והמקצועית. שירה העבירה את הקורס באופן מקצועי, מאורגן ובהיר. בהנחייתה  היוותה מודליניג לתכנים עליהן דיברה. היכולת שלה להנחות מתוך קבלה אמיתית ואנושית, אפשרו חוויה והיכרות עמוקה ומשמעותית ברמה התוך-אישית והבין-אישית. ממליצה בחום !

              נורית וינר מטפלת רגשית באמצעות אמנות

למדתי התמקדות אצל שירה ואני מרגישה שהרווחתי כלי מצויין לטיפול בעצמי ובאחרים ושלמדתי אצל מורה מצויינת. שירה חיה את מה שהיא מלמדת ומלמדת מתוך המון אהבה ובהרבה ענווה ואיכפתיות מכל אחת ואחד. שירה מלמדת באופן מובנה ומסודר, דבר שעוזר לקלוט באופן מהיר ונעים את החומר המועבר וההדגמות שלה מעולות. האווירה של הלמידה מאד מכילה וממש נוצרה לנו קבוצת עבודה יעילה ותומכת. ממליצה בחום ללמוד משירה. 

              מצדה אבנרי פסיכולוגית ומטפלת זוגית

 

 

השתתפתי בקורס התמקדות אצל שירה קליין ואני ממליצה עליו בחום. שירה מנחה את הקורס במקצועיות רבה, בידע רב, בלב רחב ועם יכולות שמירה הכלה ורגישות יוצאי דופן. קיבלתי מהקורס כלים לנוכחות כמטפלת, כאם וכאדם. קיבלתי את האפשרות להתחבר ולהיות קשובה לגוף ולנפש. נפתחו בפני הזמנות ושערים אל עצמי ואל אחרים. נפתחתי והתקרבתי יותר אל עצמי ובאופן טבעי גם לסובבים אותי. תודה!

              רוני וייס מטפלת באמנויות

השתתפתי בסדנת התמקדות עם שירה, חוויה מדהימה ומרתקת! כל כך שווה להכיר את שירה, מורה עם המון ידע ומקצועיות. זכיתי ביכולת להקשיב לגוף שלי ולהבין את הקשר החשוב בין הגוף לנפש. ממליצה בחום לכל אחת !

              אווה רונדל מורה ליוגה ומטפלת הוליסטית בעיסוי

I can wholeheartedly recommend Shira’s workshop of “Focusing Therapy”.

An experienced professional with profound teaching skills and a warm and caring personality, Shira guides the participants in her own and unique manner through the process of listening to one’s own “inner self”. Awareness and acceptance allow for new perspectives, insights and understanding. “Focusing” provides a practical tool for inner growth, discovering new pathways and strengthening relationships.

                                                 Dvora

 

 

שירה בעלת מקצוע רגישה ומקצועית בעלת ידע רב

              אראלה בר דרור מנחת הורים

 

״

בוגרי ״שירת הלב״ מספרים...

bottom of page